ZyXEL SFP-LX-10-D

ZyXEL SFP-LX-10-D

SFP-LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km

SFP-LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km
PN: 91-010-203001B
W magazynie
344 PLN
424 PLN z VAT | Cena standardowa: 466 PLN

Wrzuć do koszyka

Chętnie pomożemy w instalacji i konfiguracji zakupionych przez Państwa produktów. W razie problemów, prosimy o kontakt z naszszą infolinią.

Informacje szczegółowe

Zastosowanie

Příklad zapojení SFP-LX-10-D

Funkcje

Parametry techniczne