ZyXEL SFP10G-LR

ZyXEL SFP10G-LR

10G SFP+ modul, Wavelength 1310nm, Longe range (10km), Double LC connector

10G SFP+ modul, Wavelength 1310nm, Longe range (10km), Double LC connector
PN: SFP10G-LR-ZZ0101F
W magazynie
1 121 PLN
1 379 PLN z VAT | Cena standardowa: 1 517 PLN

Wrzuć do koszyka

Chętnie pomożemy w instalacji i konfiguracji zakupionych przez Państwa produktów. W razie problemów, prosimy o kontakt z naszszą infolinią.

Informacje szczegółowe

Zastosowanie

Příklad zapojení SFP10G-LR

Funkcje

Parametry techniczne